Jak na věc

zápas v boxu kličko online

Reportáž ze zápasu: Jičín - Jonsdorf 7:9

19:26 Galavečer v hamburské O2 Aréně odstartuje za půl hodiny, brány arény se ale již otevřely. Hlavní tahák večera by mělo sledovat na 14 tisíc fanoušků boxu...
    21:43 Ruský talent křížové váhy Rakhim Chakhkiev vyhrál i své šestnácté utkání v profesionálním ringu, kdy v desetikolovém souboji jasně 3:0 vybodoval Američana Andrese Taylora (21-2-3).
    5. kolo: Deset vteřin před koncem zadní rukou Wach šokoval, když otřásl Kličkem!!!! Vyrovnané kolo!5. kolo: První polovina kola opět pro šampióna, ale je vidět, že toho Wach skutečně hodně unese...Začátek 5. kola: Bude polský bijec i nadále stupňovat své tempo?
    Vladimir Kličko vs. Mariusz Wach / zdroj foto: www.boxingscene.comAUTOMATICKY SE AKTUALIZUJE PO 60 VTEŘINÁCH - Sledujeme v podrobné on-line reportáži galavečer v hamburské O2 World Aréně, jehož vrcholem je duel o tituly IBF, IBO, WBA (super), WBO a Ring Magazine v těžké váze mezi ukrajinským obhájcem Vladimirem Kličkem (58-3) a polským vyzývatelem Mariuszem Wachem (27-0).

Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

Statistiky Vladimira Klička, Mariusze Wacha a těžké váhy / zdroj foto: www.boxingscene.com20:01 Zajímá vás, kdo je lepší puncher z dvojice Vladimir Kličko - Mariusz Wach? Kdo dává za kolo více úderů? Rozklikněte si obrázek u tohoto příspěvku, kde naleznete statistiky CompuBox obou bijců. Pro vysvětlení: První údaje jsou celkové údery za zápas/průměr na kolo, další pak údery přední rukou/průměr, poslední pak tvrdé zásahy/průměr. První sloupec se týka Vladimira Klička, druhý Mariusze Wacha, poslední pak statistik celé těžké váhy. U Vladimira se statistiky týkají posledních sedmi duelů, u Wacha pak posledních čtyř, ve kterých vždy svého soupeře dokázal knockoutovat!
    2. kolo: Ve zbytku kola se konečně Wach začal dobře uhýbat zadní ruce Vladimira, směrem dopředu toho ale zatím příliš nepředvedl. Kolo mělo zdržení kvůli vypadlému chrániči polského obra. Další kolo pro šampióna.2. kolo: Wach se sice pokusil o akci v úvodu, kola, v dalších vteřinách ale "žere" Vladimirovi jeho přední...Začátek 2. kola: Co nám přinese dalších 180 vteřin?
    Zápas byl plně pod kontrolou našich hráčů, nutno ovšem říci, že domácí nastoupili v osmi hráčích, proto ani nechci tento zápas hodnotit. Jediné, co chci podotknout je spousta neproměněných stoprocentních golových šancí z naší strany. Klobouk dolů před domácími hráči, kteří zápas nevzdali a odehráli ho až dokonce.
    První utkání podzimu na domácím hřišti ovlivnilo to, že hostující tým přijel pouze s 10 hráči. Zápas se hrál v podstatě celých 90 minut na jednu branku. Výsledek pro hosty byl nakonec přijatelný, díky naší neschopnosti proměnit stoprocentní gólové šance.

Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

9. kolo: "Prolenošené" kolo z obou stran, Wach si zaslouží respekt rozhodně za svou bojovnost!9. kolo: První polovinu kola oba boxeři tak trochu odpočívají... I Kličko se dost vydal.Začátek 9. kola: Wach musí v dalším kole začít pracovat, jinak mu odolnost nebude stačit a ringový duel bohužel pro něj ukončí.
    K dalšímu mistrovskému utkání, zajížděli dorostenci, do Otaslavic u Prostějova! Bohužel, po dvou našich hrubých chybách, jsme už ve 20. minutě prohrávali 2:0, ale borci nepřestali hrát a ve 22. minutě snížil na 2:1 Laďa Vybíral... Tento gól hráče ještě více nakopl, zvýšil se tlak, a ve 32. minutě srovnal na 2:2 Patrik Škrabák. Ve druhém poločase, jsme měli asi šest gólových šancí, ale když nám to tam spadlo, tak nám radost překazil pan pomezní mávnutým ofsidem! Po 90. minutách byl stav 2:2 a na řadu přišly penalty, ve kterých bylo uspěšnější domácí mužstvo, v poměru 5:3!
    3. kolo: Druhou polovinu kola zvládl Wach velmi dobře, jde ale o to, na kolik procent jede Vladimir, i tak další kolo pro něj.3. kolo: První polovina kola hodně poklidná, jako kdyby šampión polevil a chtěl, aby si fanoušci užili trošku zábavu.Začátek 3. kola: Pokračujeme v zápase...