Jak na věc

tj mezihoří web camera

Finanční podpora Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

V sobotu 23.3.v lesích u H.Králové orientační běžci Turnova v prvním letošním závodě Českého poháru štafet ukázali svojí sílu zejména v mládežnických kategoriích. Štafeta dorostenek TUR (Pekařová,Martanová,Kochová A.) skončila na 2.místě, dorostenci 7., muži 6., ženy 18. Zároveň jasně vyhrály svůj veřejný závod st.žákyně a na 2.místě skončili st.žáci a ml.žáci. Velmi úspěšný vstup oddílu do sezony!
    Vyhlášení výsledků 27.ročníku ankety proběhlo důstojně ve středu 13.2.2019 v zaplněném velkém sále KC Turnov. Vítězem hlavních kategorií se mezi jednotlivci stal Jakub Oma(ROB TJ Turnov) a družstvo mužů volejbalu (TJ Zikuda Turnov).
    (obr.zleva nejlepší pětice Josef Egert (AC), Jan Kazda (kick box TJ), Veronika Navrátilová (mushing TJ), Jakub Oma (ROB TJ) a Štěpán Matěcha (florbal TJ), foto Pavel Charousek)
    Podle informací z druhé ruky domácí po brance Bartoše na 1:0 měli ještě spoustu šancí, jenže žádnou neproměnili a poločas ukončili s hubeným náskokem 1:0. Jak hubený byl zjistili hned ve druhém poločase, kdy neproměňování šancí potrestali hosté vyrovnáním a v pokutových kopech dokonce obrali Rakovou i o druhý bod. V příštím kole zavítá Raková na horkou půdu do Volduch, tak budeme doufat, že toto derby tentokrát nebude tak vyhecované a nevzniknou zbytečná zranění na obou stranách. Ale derby je prostě derby a určitě bude na co koukat, čeká se plný dům, bude to zážitek pro obě mužstva.

Krajská Podpora sportu v obcích do 2000 obyvatel - 2018

V sobotu 17.9.2016 odjelo 14 mini žáčků (ročníky 2006 a mladší) strakonického oddílu AstenJohnson do nově otevřeného krytého bazénu v Mladé Boleslavi, aby předvedli ukázku vodnopólového tréninku a zápasu. Celá akce byla uspořádána za účelem založení nového zájmového kroužku pod záštitou tamního DDM a Magistrátu města Mladá Boleslav. Naše děti ve…