Jak na věc

bruslení pro veřejnost slaný

Kde se nachází zimní stadion v Orlové?

V 17. minutě našel domácí Kasala před brankou zcela volného Lapáčka, ale Burgr předvedl vynikající zákrok. Závěr třetiny patřil hostům. Nejprve po Mikešově vyražené střele přeskočil puk před prázdnou brankou hokejku Macháčkovi, aby přeci jen Okegawa po výtečné přihrávce Vyskočila navýšil skóre na 0:2.
    Ve 12. kole krajské ligy přivítali hokejisté Rakovníka souseda v tabulce – Junior Mělník. Dramatickou bitvu rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž byli úspěšnější hosté.
    Slaný - Ve 13. kole krajské hokejové ligy vyhráli hráči Rakovníka v neděli 9. prosince ve Slaném 4:1, ukončili tak soupeřovu sérii šesti výher a sesadili ho z čela vyrovnané tabulky.
    Do třetí třetiny nastoupili hosté aktivněji a již nepovolili domácím další tlak. Navíc se ve 49. minutě prosadil po Macháčkově přihrávce Kratochvíl a zvýšil na 1:4. Domácí mohli snížit v sérii přesilových her, ale nedokázali najít recept na vynikajícího Burgra. Když Slánští nevyužili ani přesilovku pět na tři, odvážejí hosté velmi cenné tři body a o bod předskočili svého soupeře.
    Společnost VSH Slaný Vás srdečně zve na veřejné bruslení a představení nové rolby, které proběhne v sobotu 18. listopadu od 13:30 do 15:30. Vstupné na akci je zdarma!

Zimní stadion, Roudnice nad Labem

Áčko hrálo na svém ledě v dalším střetnutí Krajské ligy s Juniorem Mělník a po nájezdech prohrálo 3:4. Rezerva se předvedla na ledě Hvězdy Kladno a vedla si parádně, u soupeře zvítězila 8:2.
    Historie sportoviště se začala psát již v roce 1978, avšak od konce 90. let prošlo rozsáhlými rekonstrukcemi. V současné době zde najdete nejen moderní zázemí pro sportovní vyžití, ale také místo pro aktivní trávení volného času rodin s dětmi všech věkových kategorií.
    Termíny a přesná doba se může každý týden lišit, takže je dobré to vždy před návštěvou zimního stadionu sledovat na webové adrese: http://www.zslan.cz/
    Naše služby doplňuje zázemí v podobě prostorné restaurace s výbornou kuchyní a hotel s kapacitou 86 lůžek. Díky přistýlkám lze navýšit počet ubytovaných o dalších 20 osob.
    Od botanické zahrady ke stadionu je značena JEDNOSMĚRNÁ ULICE a OBYTNÁ ZÓNA. ​Proto v uvedeném směru jezděte rychlostí nejvýše 20Km/hod. a parkujte pouze na vyhražených místech označených jako "parkoviště".
    V prodloužení měli více střeleckých pokusů hosté, ale Burgr byl pozorný. O vítězi tak rozhodly samostatné nájezdy, v nichž byl úspěšný pouze hostující T. Havel.

Slánský zimní stadion uvidí dva přípravné zápasy hokejistů do 17 let proti Finsku!

Ve čtvrtek 25. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HK Lev Slaný ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Slaném akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.
    V úvodu druhé třetiny oba týmy hrály přesilovku, ale bez gólového efektu. Velkou šanci nevyužil po přiťuknutí Hegebranta ve 24. minutě Okegawa. Ale o minutu později vyslal do úniku Ságnera Tolkner a rakovnický mladíček chladnokrevně zvýšil na 0:3. Až poté se probudili domácí. Ve 30. minutě obral za brankou Špican Grilla a nahrál volnému Sekerkovi - 1:3. Závěr druhé třetiny patřil jasně domácím, ale Burgr někdy i se štěstím udržel hostům dvoubrankové vedení.

Multifunkční areál Lovochemie, Lovosice

V sobotu 9.6. proběhl na atletickém stadionu ve Slaném Sportovní dětský den. Akci pořádala Víceúčelová sportovní hala Slaný ve spolupráci s Technickými službami Slaný. Kromě disciplín z hokeje, fotbalu, atletiky a basketbalu si děti mohly vyzkoušet také lezení a slaňování. K vidění byla hasičská technika, policejní vozidla a veteráni. V průběhu dne proběhlo několik zajímavých ukázek. Hned dvakrát se v průběhu dne předvedla Městská policie Slaný se svými psovody a jejich ukázky sklidily velký úspěch. Bojové sporty představily děti z TCB Gym. Další zajímavou ukázkou byl zásah hasičů ze Slaného a vyproštění osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulických nůžek. Mezi dětmi byla velmi oblíbená želva, která už nyní v 7 letech a zhruba 8 kilech vzbuzovala respekt a počkejme si pár let, kdy bude moci vážit až 100 kg. Dětem se velmi líbil interaktivní stánek České průmyslové pojišťovny a oblíbené bylo také stanoviště pcherských hasičů. Ti přijeli s novým vozem děti a si u nich mohly vyzkoušet
    Ve čtvrtek 25. ledna proběhne na slánském zimním stadionu v pořadí již čtvrtá náborová akce Týden hokeje, kterou pořádá HK Lev Slaný ve spolupráci s projektem Pojď hrát hokej. Do akce se tentokrát zapojí rovnou 141 oddílů, ve kterých si budou moci děti vyzkoušet, jaké to je být malým hokejistou nebo hokejistkou. Ve Slaném vše proběhne pod dohledem olympijského vítěze z Nagana a čtyřnásobného mistra světa Martina Procházky, který v místním klubu působí jako šéftrenér mládeže.
    V neděli na slánských sportovištích proběhla zajímavá mikulášská akce. Každý dětský návštěvník, který v tento den navštívil slánský aquapark nebo veřejné bruslení, obdržel od Mikuláše sladkou odměnu a kdo navíc přinesl pro Mikuláše obrázek, měl vstupné zdarma. Všichni si tuto akci užili a už se jistě těší na úterý, kdy děti navštíví pravý Mikuláš...

Posilovny, fitness centra Stříbro

Do druhé třetiny vstoupili opět lépe hosté a díky dorážce T. Havla se ve 25. minutě dostali do vedení. Vyrovnat mohl Nosek, ale i on ztroskotal na Fialovi. Velkou šanci spálil ve 35. minutě Macháček, když přestřelil ze čtyř metrů prázdnou branku a ihned poté vychytal hostující gólman Okegawu. V závěru druhé třetiny ujeli dva hostující hráči na jediného obránce, ale Burgr byl pozorný.
    Navštívit u nás můžete zimní hokejovou halu, plaveckou halu spojenou s aquaparkem, tělocvičnu pro míčové hry a badminton, kurt na squash, bowling a fitness centrum.
    V sobotu 9. června proběhne na atletickém stadionu Dětský sportovní den. Akci pořádá Víceúčelová sportovní hala Slaný s Technickými službami Slaný za podpory královského města Slaný. Bude připraven sportovní program pro děti – soutěže z atletiky, basketbalu, hokeje a fotbalu. Během dne proběhnou ukázky bojových sportů a zásahy městské policie Slaný. K vidění budou hasičské, popelářské, historické, vojenské vozy a zemědělská technika. Pro děti jsou připravené zábavné atrakce a ukázka dravých ptáků. Během dne by hasiči měli připravit hasičskou pěnu, kde se budou moci děti vyřádit. Je zajištěno občerstvení a hudební produkce během dne a děti za své sportovní výkony získají sladkou odměnu. Vstupné je zdarma, akci moderuje Standa Berkovec.